Терапевтичне відділення

           Вас вітає терапевтичне відділення

КНП «Біловодська багатопрофільна лікарня»Біловодської селищної ради.

   Історія надання терапевтичної допомоги бере початок з лікарського пункту організованого В.А. Шафрановським, що був розташований в слободі Біловодськ, там працювало 3 фельшера та акушерка. У 1923 році почали діяти: поліклініка, жіноча та дитяча консультації, районна лікарня.

   У 1968 році став до ладу двоповерховий корпус, в якому було розташоване терапевтичне відділення на 60 ліжок. Завідувачем терапевтичнем відділенням була Бородіна Л.І., терапевтом – Н.А. Колєснікова, лікар-невролог – В.О. Щербаков, старшою медичною сестрою – Н.Д. Іваненко. З 1984 року старшою медичною сестрою терапевтичного відділення працювала Т.В. Боровська.

   Після вводу в експлуатацію нового п’ятиповерхового корпусу лікарні у 2004р, терапевтичне відділення було переведено на четвертий поверх нової будови. З січня 1980 року по теперішній час терапевтичне відділення очолює лікар-терапевт вищої категорії Л.В. Бєляєва. 

На даний час терапевтичне відділення розраховане на 50 ліжок: 30 ліжок-терапевтичних, 10-неврологічних,

5-ендокринологічних, 5-кардіологічних.

   У відділення поряд із лікарем терапевтом Біляєвою Л.В. у тандемі працюють лікар ендокринолог Мірошник Т.В. та лікар невропатолог Юркіна О.Л. В роботі їм допомагає штат кваліфікованих середніх та молодших медичних працівників під контролем старшої медичною сестри Бондар Наталії Іллівни, що прийшла на цю посаду з 2017р.

Терапевтичне відділення надає медичну допомогу хворим із цілою низкою захворювань та патологічних станів. Це хворі кардіологічного, пульмонологічного, гастроентерологічного, нефрологічного, гематологічного профілю, крім того на профільних ліжках надається допомога пацієнтам із захворюваннями нервової системи та ендокринологічним хворим. Завдяки наявності досвідчених висококваліфікованих спеціалістів, оснащеної клініко-діагностичної лабораторії, відділення променевої діагностики, кабінету функціональної діагностики та ендоскопічного кабінету у відділенні є можливість провести діагностику та лікування різноманітних захворювань і патологічних станів.

В разі необхідності надання невідкладної допомоги у складі відділення наявна палата інтенсивної терапії, яка оснащена  сучасним  обладнанням – це  кардіомонітор, дефібрилятор, апарат  ШВЛ, апарат  Боброва. У відділенні є кабінет ЕКГ з переносним електрокардіографом. Палати у відділенні  забезпечені  централізованою подачею кисню.

   Пацієнтам кардіологічного профілю, у разі наявності інфаркту міокарду при своєчасній госпіталізації, всебічного   обстеження, проводиться тромболітична терапія, що мінімізує залишкові явища, а також може зберегти життя. У лікуванні хворих з бронхолегеневою патологією з лікувальною метою широко використовуэться  юлайзеротерапія (лікувальні  інгаляції з медичними препаратами) , що пришвидшує та покращує результати лікування.  Наша лікарня стала однією із перших, хто у своїй практиці став використовувати визначення рівня тропонину в крові, що допомагає в діагностиці гострого інфаркту міокарду.

   Найближчим часом у відділенні планується провести капітальний ремонт, із облаштуванням всіх палат відділення в тому числі і палати інтенсивної терапії всім необхідним обладнанням для ще більш зручного перебування хворих та більш якісного надання медичної допомоги.

   Увесь колектив терапевтичного відділення постійно працює над підвищенням свого професіоналізму та створенням всіх умов для ще більш якісного надання медичної допомоги.