СТОМАТОЛОГІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Стоматологічне відділення

"Біловодської багатопрофільної лікарні" Біловодської селищної ради – це порівняно «молоде» відділення, його було урочисто відкрито у жовтні 2017 року в новому приміщенні двоповерхового корпусу. 

   Стоматологічне відділення наразі розташовано у повністю відремонтованому та облаштованому за останнім словом техніки приміщенні де створені всі умови для комфортного перебування як медичного персоналу так і пацієнтів. У 2017 році було придбано сучасне стоматологічне обладнання з відеовізуалізацією, оснащено дитячий кабінет, де зроблено все для максимального психологічного комфорту маленьких пацієнтів, придбано дентальний рентгенологічний апарат, якого до цього часу в лікарні взагалі не було. Це дозволило всі стоматологічні маніпуляції проводити під візуальним  рентген контролем. Крім того у відділення було придбано обладнання для виготовлення металокерамічних зубних протезів, співробітники зубопротезного кабінету пройшли навчання щодо їх виготовлення та розпочали роботу з зубопротезування за новою методикою.

  Зараз у стоматологічному відділенні пацієнти можуть отримати весь спектр стоматологічних послуг для дорослих і дітей, включаючи терапевтичну, хірургічну стоматологію, зубопротезування якісними матеріалами, а також послуги косметичної стоматології. Співробітники відділення не стоять на місці, вони постійно підвищують свій професійний рівень, відвідують наукові конференції, оволодівають новими методами лікування, освоюють нове обладнання.

   У нашому стоматологічному відділенні кожному пацієнту гарантовано надається висококваліфікована медична допомога з індивідуальним підходом до кожного пацієнта

На даний час під керівництвом Кошарного В.І. стоматологічну допомогу у відділенні надає дружній професійний колектив лікарів стоматологів, медсестер, молодших медичних сестер та зубних техніків.

Литвин Руслан Володимирович

     Лікар-стоматолог

Іващенко Н.І

Медична сестра 

Зубний технік

Кошарний Володимир Ілліч

     Завідувач відділенням

Іосіфова Олена Дмитрівна

Лікар-стоматолог

Бєлік О.О

Медична сестра

Нестеренко В.І.

Зубний лікар