• belovodsk

Наказ про переведення КНП «Біловодська БЛ» в особливий режим роботи задля недопущення поширення


В умовах виникнення загрози занесення і поширення на території Біловодської об’єднаної територіальної громади випадків COVID-19, для виконання пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020р. № 211 «Про запобігання поширення на території України коронавіруcу COVID-19», пунктів 2,7 комплексного плану протиепідемічних заходів щодо запобігання занесення і поширення на території Біловодської об’єднаної територіальної громади гострої респіраторної хвороби, спричиненої короно вірусом COVID-19, на 2020 рік, затвердженого рішенням Біловодської міської комісії з питань техногенної безпеки і надзвичайних ситуацій від 04 березня 2020 року №2, рішень протоколу №2 позачергового засідання Державної комісії з питань екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року, Наказу МОЗ № 663 від 13.03.2020 року «Про оптимізацію заходів щодо недопущення занесення і поширення на території України випадків COVID-19» терміном до 03.04.2020 року, -

НАКАЗУЮ:

1. Медичному директору Юркіній О.Л.:

Організувати всебічну інформаційну роз’яснювальну кампанію серед населення щодо запровадження обмежувальних заходів на період нестійкої епідемічної ситуації із захворюваністю на коронавірусну інфекцію COVID-19.

1.1 Володіти інформацією щодо кількості особи, що звернулись за допомогою до КНП «Біловодська БЛ» і відповідають визначенню випадку COVID-19.

2. Завідуючим всіх структурних підрозділів КНП «Біловодська БЛ»:

2.1 запровадити щоденний температурний сринінг персоналу, негайно відправляти додому на самоізоляцію усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань.

2.2 Посилити протиепідемічні заходи в структурних підрозділах лікарні:

- проведення регулярного провітрювання приміщень лікарні;

- проведення вологого прибирання приміщень 3 рази на день з застосуванням хлорвмісних дезінфікуючих засобів;

- проведення додаткової обробки хлорвмісними дезінфікуючими засобами дверних ручок та кнопок виклику ліфтів 3 рази на день;

- регулярне проведення обробки рук персоналу згідно наказу 798 від 21.09.2010 року «Про затвердження методики «Хірургічної та гігієнічної обробки рук медичного персоналу»».

- обмеження відвідувань хворих, що знаходяться на лікуванні в стаціонарних відділеннях лікарні;

3. Старшим медичним сестрам відділень:

3.1 Забезпечити місця гігієнічної обробки рук вбиралень для співробітників та пацієнтів спиртовмісними антисептичними засобами.

3.2 Розмістити у вбиральнях інформацію щодо правил гігієнічної

обробки рук.

4. Завідуючій поліклінікою Чирці Л.Ф.:

4.1 Обмежити проведення попередніх та планових чергових профілактичних медичних оглядів в тому числі і огляд призовників та осіб, що проходять медичний огляд для оформлення на контрактну службу;

4.2 Інформувати замовників щодо проведення попередніх та періодичних медичних оглядів згідно договорів про тимчасове обмеження проведення медичних оглядів;

4.3 Направлення на лабораторні та функціональні обстеження проводити виключно за гострої клінічної необхідності, рутинні обстеження призупинять;

4.4 Призупинити планові оперативні втручання;

4.5 Призупинено проведення фізіотерапевтичних процедур.

5.Всім лікарям і середньому медичному персоналу лікарні:

5.1 У разі виявлення особи, що відповідає визначенню випадку COVID-19 реєструвати випадок за формою первинної облікової документації № 058/о «Екстрене повідомлення про інфекційне захворювання, харчове, гостре професійне отруєння, незвичайну реакцію на щеплення» затвердженої наказом Міністерства охорони здоров'я України від 10 січня 2006 року № 1, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 08 червня 2006 року за № 686/12560 (далі – ф. № 058/о) та інформувати особисто медичного директора Юркіну О.Л.

5.2 Припинити направлення в стаціонари планових хворих.

5.3 Виконувати рекомендації щодо раціонального використання засобів індивідуального захисту (ЗІЗ) при захворюванні на COVID-19, затверджених Наказом МОЗ № 663 від 16.03.2020 року (додаток 6 до стандартів медичної допомоги COVID-19).

5.4 Пройти навчання на on-line курсі "Надання екстреної допомоги при важкій гострій респіраторній вірусній інфекції" на платформі центру громадського здоров’я МОЗ України.

5.5 Проводити санітарно-просвітницьку роботу серед пацієнтів лікарні щодо профілактики гострого респіраторного захворювання, спричиненого коронавірусом СOVID-19, в тому числі правильної гігієнічної обробки рук та дотриманню респіраторної гігієни та етикету кашлю, як важливих запобіжних заходів.

6.Співробітникам відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги:

6.1. Припинити планову госпіталізацію хворих за направленням лікарів, проводити ургентну госпіталізацію тільки за невідкладними показаннями.

7.Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Генеральний директор Р.Чередниченко

Ознайомитись з копією наказа можно за посиланням.