• belovodsk

Клініко-діагностична лабораторія КНП «Біловодської багатопрофільної лікарні» Біловодської селищної р


Шановні мешканці Біловодського району і прилеглих територій!

З великою радістю повідомляємо Вам, що в відділені клініко-діагностичній лабораторії КНП «Біловодська багатопрофільна лікарня» Біловодської селищної ради, нарешті закінчився капітальний ремонт та перепланування приміщення у відповідності міжнародним стандартам.

У сучасному світі жодна медична установа не може існувати без клініко-діагностичної лабораторії. Як відомо, при встановленні діагнозу та призначенні лікування невід’ємною є лабораторна діагностика. Наша лабораторія постійно розвивається та намагається йти в ногу з часом, для забезпечення точності і інформативності результаті тестів.

За останні роки відділення клініко-діагностичної лабораторії було забезпечено найсучасним та високоточним автоматизованим обладнанням, яке дає змогу розширити спектр лабораторних тестів, а також запровадити сучасні та більш ефективні методи досліджень. Також за допомогою автоматичних аналізаторів, які працюють в нашій лабораторії, повністю виключається людський фактор лаборантів, скорочується час обстеження та кількість помилок аналітичного етапу.

На сьогодні у нас проводиться повний спектр лабораторних досліджень, які необхідні для своєчасного діагностики захворювань та призначення лікування пацієнту

Гематологічні дослідження, виконуються на сучасному гематологічному автоматичному аналізаторі, який здатен визначити 19 параметрів крові, а саме рівень гемоглобіну, кількість еритроцитів, еритроцитарні індекси, кількість лейкоцитів та лейкоцитарну формулу, кількість тромбоцитів, тромбоцитарні індекси.

Біохімічні дослідження виконуються на автоматичному біохімічному аналізаторі. Це дозволяє отримати повну інформаціє про функціональний стан печінки та нирок, визначити електролітний склад крові (калій, натрій, кальцій, хлор, іонізований кальцій, магній, залізо), що важливо при діагностиці і лікуванні будь-яких захворювань.

На поміч кардіологу в діагностиці захворювань серці і судин прийде визначення рівень ліпідів крові, коагулограми з визначенням МНВ.

Окремою гордістю нашої лабораторії є можливість протягом 30 хвилин визначити рівень тропоніну крові, що є стандартом діагностики і дозволяє своєчасно виявити хворих з інфарктом міокарду та зберегти людські життя.

При спостереженні за хворими на цукровий діабет є можливість визначення рівня глікозильованого гемоглобіну, що дозволяє визначити ефективність лікування.

Також, завдяки придбанню комплекту для імуноферментного аналізу, ми маємо можливість виконувати такі складні тести, як гормони репродукції та щитоподібної залози, TORCH-інфекції, статеві інфекції, хелікобактер пілорі, а також гельмінти та лямблії.

За допомогою кількісного імунологічного аналізатору в короткий термін можливо визначення рірня Д-димеру – маркеру ТЕЛА та провення тест на вагітність – хор іонічний гонадотропін, який в сироватці крові встановлює наявність вагітності з 1-2 дня після зачаття.

І це далеко не весь спектр досліджень, які проводяться в лабораторії.

З кожним днем наша лабораторія розвивається для досягнення найвищого рівня в забезпечені пацієнтів та лікарів якісними та інформативними результатами тестів!

Перелік лабораторних обстежень, які можна отримати у нашій клініко-діагностичній лабораторії:

 1. Загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою (гематологічний аналізатор);

 2. Біохімічний аналіз крові з визначенням рівня печінкових та ниркових проб;

 3. Коагулограма з визначенням МНВ (аналіз крові на згортання);

 4. Аналіз крові на вміст електролітів;

 5. Аналіз крові на цукор і глікозильований гемоглобін;

 6. Тропонінові тести (для швидкої діагностики гострого інфаркту міокарда);

 7. Визначення Д-дімеру;

 8. Аналіз на групу крові і резус-приналежність

 9. Аналіз крові для виявлення захворювань, що передаються статевим шляхом, інфекційні захворювання;

 10. Аналіз крові на гормони репродукції, щитоподібної залози та інші;

 11. Аналіз сечі загальний, за Нечипоренком, за Земницьким;

 12. Аналіз спинномозкової рідини;

 13. Аналіз кала на яйця гельмінтів;

 14. Копрограма;

 15. Аналіз мокротиння на наявність збудника туберкульозу.

#лабораторія #КНПБіловодськабагатопрофільналікарня

0 перегляд