• belovodsk

Питання реабілітаційного лікування наших пацієнтів в умовах Старобільської фізіотерапевтичної лікарн


Шановні добродії!

Останнім часом питання реабілітаційного лікування наших пацієнтів в умовах Старобільської фізіотерапевтичної лікарні постає дедалі гостріше та часто супроводжується певним емоційним напруженням. Часто пацієнти скаржаться, що доводиться довго чекати на свою путівку, а декому взагалі відмовляють у можливості потрапити до водолікарні. Тому, зважаючи на великий попит і обмеження кількості путівок до Старобільської водолікарні, вважаємо за необхідне внести деякі роз’яснення з цього приводу.

Наш заклад охорони здоров’я раз на квартал отримує путівки до Старобільської фізіотерапевтичної лікарні, зазвичай в кількості від 6 до 10. Шляхом нехитрих математичних підрахунків можна визначити, що на рік це не більше, ніж 40 путівок. Та зрозуміло, що бажаючих набагато більше. Скільки серед нас людей, що страждають захворюваннями опорно-рухового апарату? У кого не болить спина, або суглоби? Це ж кожен другий! Тому зрозуміло, аби забезпечити путівками всіх охочих, хто потребує лікування, необхідно не один рік. Крім того, в черзі є пацієнти, у яких реабілітаційне лікування прописане медико-соціальною експертною комісією у плані реабілітації і є обов’язковим протягом року.

Таким чином, для зменшення напруги з цього приводу та встановлення прозорих і справедливих правил ми вирішили розмістити у вільному доступі на сайті КНП «Біловодська багатопрофільна лікарня» чергу, за якою пацієнти будуть направлятися на реабілітаційне лікування. Персональні дані публікуються з особистого дозволу у відповідності до чинного законодавства. Тепер кожен бажаючий зможе контролювати процес руху черги.

Звертаємо вашу увагу, що існують категорії пацієнтів, які у відповідності до законодавства мають пільги та першочергове право на реабілітаційне лікування. Серед них особи з інвалідністю з приводу захворювань опорно-рухового апарату, особи, що нещодавно перенесли операції на органах опори і руху і мають відповідну рекомендацію лікаря травматолога щодо термінової реабілітації, учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, учасники АТО, учасники бойових дій, що підтверджено відповідними посвідченнями. Тому нами було створено дві черги.

Для пільгового списку путівки пропорційно будуть розподілені протягом року у повному обсязі. Путівки, що залишились будуть розподілена серед решти пацієнтів, які складають другу чергу.

В разі, якщо Ви знаходитесь у загальній черзі, а маєте право на пільги, то просимо Вас надати відповідні довідки. Інформація на сайті оновлюватиметься щомісяця. Ми намагаємося створити в першу чергу зрозумілі та справедливі правила, які виключають можливість будь-яких зловживань, тому ми відкриті для зворотного зв’язку і будемо вдячні за зауваження та пропозиції.

Черговість направлення пацієнтів до Старобільської фізіотерапевтичної лікарні.

Адміністрація

КНП «Біловодська багатопрофільна лікарня»

Біловодської селищної ради

#Старобільськаводолікарня #реабілітаційнелікування