Пошук

Цілодобова гаряча лінія Біловодської багатопрофільної лікарніШановні біловодчани і наші гості!

Розпочала роботу цілодобова гаряча лінія Біловодської багатопрофільної лікарні, зателефонувавши до якого ви зможете отримати відповіді на запитання щодо діагностичних та лікувальних можливостей нашої лікарні, видів медичних послуг, розкладу роботи лікарів тощо. Також за даним номером ви зможете отримати оперативну інформацію щодо епідеміологічного стану з захворюваності на гостру респіраторну інфекцію covid-19 в Біловодській громаді.

В режимі Call-центру лінія працює з 8:00 до 16:00, саме в цей час ви зможете отримати вичерпні відповіді на будь-які питання, що стосуються роботи лікарні. З 16:00 до 8:00 лінія переключена на чергового медпрацівника відділення екстреної медичної допомоги, тому просимо в цей час телефонувати в разі невідкладних питань, що стосуються компетенції лікарні та стаціонарної медичної допомоги.

Наразі call-центр працюватиме в тестовому режимі. Ми вчимося слухати, чути і відповідати. Будемо вдячні вам за зауваження і пропозиції, які допоможуть зробити цей сервіс краще.


This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now