Пошук

УВАГА! ОГОЛОШУЄТЬСЯ ДЕНЬ ДОНОРА!

Адміністрація комунального некомерційного підприємства «Біловодська багатопрофільна лікарня» Біловодської селищної ради повідомляє, що

21 січня 2021 року в Біловодській ОТГ оголошено «День донора».

Захід відбудеться на території КНП «Біловодська БЛ», а саме: на другому поверсі двоповерхового корпусу у приміщенні банку крові. В цей день відбудеться виїзд бригади обласної станції переливання крові з метою поповнення запасів крові та її препаратів.

Всі учасники будуть забезпечені довідкою, яка підтвердить факт здачі крові, та дасть право на звільнення від роботи в день заходу та будь-який день, за бажанням, із збереженням середньої заробітної плати згідно ст. 9 Закону України «Про донорство крові та її компонентів». Крім того виплачуватиметься грошове відшкодування, та всі учасники отримають гарячий чай із печивом.

Всім учасникам необхідно мати при собі паспорт, ідентифікаційний код та відмітку про проходження флюорографічного обстеження.

Запрошуємо усіх небайдужих прийняти участь в цьому заході в якості донора. Пам'ятайте, що ваша кров може врятувати чиєсь життя.