Офтальмологічний кабінет поліклініки КНП "Біловодська БЛ"

Офтальмологічний кабінет поліклініки КНП «Біловодська БЛ» обладнаний сучасним діагностичним обладнанням. Лікарнею було придбано безконтактний тонометр, авторефкератометр, діоптриметр, проектор знаків, щілинна лампа з фотореєстрацією, комп’ютерний периметр, прямий та непрямий офтальмоскопи та набір медичного інструментарію.

     В 20018 році значно збільшилась відвідуваність кабінету, так як до нас почали звертатися пацієнти сусідніх районів Марківського, Міловського та Станично Луганського. Сьогодні приблизно кожного дня приймаємо по 45-50 пацієнтів, з них 8-10 з сусідніх громад.

     В кабінеті проводиться  прийом дорослих і дітей лікарем І категорії з 20-річним досвідом. Проводиться обстеження і лікування амбулаторних хворих, медогляди школярів, працівників підприємств, призовників, осіб пільгових категорій.

     Завдяки наявності авторефкератометра ми сьогодні зменшили час обстеження призовників та маємо можливість коректно підібрати окуляри пацієнтам з астигматизмом і амбліопією. За допомогою безконтактного тонометру збільшили кількість обстеженнь на глаукому. В 2018 році на ранній стадії захворювання було виявленно 22 пацієнта, хворих на глаукому, це в двічі більше, ніж у 2017 році.

     В умовах кабінету проводиться оперативне лікування  по видаленню атером, папілом, халязіонів, первинна хірургічна обробка ран повік та кон'юнктиви при травмах та видалення сторонніх тіл з ока.