АКУШЕРСЬКО-ГІНЕКОЛОГІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

.
.
.
.
.
-
-
.
-
.
.
.

     Історія акушерської служби почалася ще в 1912 році, коли були розміщені перші пологові ліжка в складі Біловодської земської лікарні. У 1967 році було засновано пологове відділення в окремій будівлі. А в 2001 році був відкритий справжній палац материнства в новому корпусі лікарні. 

     На зорі Біловодського акушерства стояли Зоя Броніславівна Куп'янська , Віктор Павлович Лисянський . Більше 30 років пологовим відділенням завідувала Брус Зінаїда Іванівна . За ці роки сформувалася акушерська служба району та колектив пологового будинку. Головним гінекологом району багато років був Нікулов Анатолій Сергійович.

     У 2001 році був відкритий справжній палац материнства в новому корпусі лікарні . В 2011 році пологове відділення Біловодської ЦРЛ отримало статус міжрайонного, акушерсько-гінекологічну службу району очолив Чередниченко Роман Васильович. Ми були першим стаціонаром в області, який прийняв на себе відповідальність за материнство чотирьох районів області. Це підвищило стандарти та вимоги до професіоналізму кожного співробітніка, организації надання медичної допомоги та загальної дисципліни.           

    Сьогодні акушерсько-гінекологічне відділення Біловодскьої ЦРЛ функціонує на 30 ліжок під керівництвом Літвіщенко Олени Миколаївни, за допомогою лікарів Гляненко М. О, Болдаревої Л.М., Колосової Л. Б., Рябенко І. М., старшої акушерки Корсун Л. А. та 39 співробітників колективу відділення . Акушерсько-гінекологічна допомога надається жінкам чотирьох районів: Біловодського, Марківського, Міловського та Станично-Луганського районів, з загальною кількістю населення більше 100 тис. 

     В 2016 році в стаціонарі був проведений капітальний ремонт, закуплено найсучасніше обладнання для забезпечення роботи двох операційних .  Робота операційного блоку організована з дотриманням всіх технологічних стандартів на якісно новому рівні. На даний момент ми маємо все, щоб надавати оперативну допомогу на рівні, гідному обласного установи. Понад 95% гінекологічних оперативних втручань у відділенні виконується із застосуванням мініінвазивних ендоскопічних технологій: це операції різного ступеня складності при пухлинах огранов малого таза, ендометріозі, безплідді, операції при генітальному пролапсі і стресовому нетриманні сечі, пластичні операції, діагностичні та оперативні гістероскопії і багато іншого.

Достатньо уваги було приділено комфорту пацієнтів. Крім основних складових комфортного перебування ми передбачили важливі дрібниці, які створюють домашній затишок і відчуття захищеності, а також пом'якшують стрес, який завжди присутній у пацієнта в медичному закладі. І в цьому напрямку досконалості немає меж, будемо продовжувати робити це і далі . Та головною гордістю відділення є високопрофесійний колектив лікарів, медсестер і молодшого медперсоналу. Потрапляючи в їх дбайливі руки, пацієнти відчувають себе захищеними . Високий професіоналізм, чуйність, милосердя, співчуття – це роками вироблений стиль роботи всього відділення. .