Відділення променевої діагностики

Відділення променевої діагностики – це наймолодше відділення лікарні, що засноване у 2018 році шляхом об’єднання рентгенологічного кабінету, флюорографічного та кабінету ультразвукової діагностики. Але історія рентгенологічної служби починається ще з першого рентгенкабінету, який довгий час пропрацював під керівництвом професіоналів: Калашнік Г.А., Пундик В.П., Дружинін Е., Дреєв П.Я., Біляєв В.В. У 2008 році прийшов на посаду лікаря-рентгенолога Юркін М.В., який очолив відділення з 2018 року. Поряд з ним багато років працює і допомагає в роботі кваліфікований і досвідчений старший рентгенлаборант Лимар Р.О. До складу лікарів відділення приєднався лікар  - ультразвукової діагностики Щєрбаков І.В.

 У вересні 2004р. було завершено будівництво п’типоверхового головного лікувального корпусу, куди були перенесені майже всі відділення у тому числі і рентгенологічне. Довгий час рентгенологічна служба була обмежена в можливостях у зв`язку з відсутністю якісного обладнання для променевої діагностики. І нарешті у 2017 році спільними зусиллями керівництва району, обласної адміністрації, гуманітарного фонду уряду Японії питання устаткування відділення сучасним довгоочікуваним обладнанням було вирішено. Ми отримали два сучасних цифрових рентгенапарати, цифровий стаціонарний флюорограф, пересувний рентгенологічний апарат, мамограф, а в стоматологічному відділенні з’явився дентальний рентгенапарат. Крім того відділення променевої діагностики поповнилося новим апаратом ультразвукової діагностики. В усіх приміщеннях був зроблений капітальний ремонт з дотриманням вимог радіологічної безпеки та виконана підготовка до встановлення апаратури.

Наразі у відділенні проводиться широкий спектр рентгенологічних діагностичних процедур:

- обзорні рентгенографії органів грудної і черевної порожнини, рентгенологічні

  дослідження кісток;

- обстеження з використанням контрасту, іригографія, екскреторна урографія та ін.;

- флюорографія;

- мамографія;

- рентгенографія зубів;

- ультразвукова діагностика органів черевної порожнини, органів малого тазу, щитоподібної залози, молочної залози, вагітності, інше.

Протягом 2018 року планується відкриття кабінету комп’ютерної томографії для діагностики інсультів, судинних захворювань головного мозку, доброякісних та злоякісних новоутворень, а також придбати візіограф для дентального рентгенапарату і перевести мамографічний апарат на цифровий режим роботи.         

Співробітники відділення постійно працюють над підвищенням своєї кваліфікації та професіоналізму, опановують нове обладнання та нові діагностичні методики для удосконалення надання медичної допомоги і забезпечення швидкої та своєчасної діагностики широкого спектру захворювань.