Історія Біловодської багатопрофільної лікарні

  Комунальне некомерційне підприємство «Біловодська багатопрофільна  лікарня»- це сучасний лікувально-діагностичний центр ІІ рівня надання медичної допомоги, котрий є одним з кращих у Луганській області за архітектурним оздобленням та оснащенням діагностичною і лікувальною апаратурою. Включає в себе стаціонар на 140 ліжок та поліклініку з плановою потужністю 165 відвідувань в зміну. Водночас на території нинішньої лікарні збереглися старі будівлі колишньої земської лікарні, де починав свою трудову діяльність і впродовж багатьох років працював Шафрановський В.А.
 

Василь Андрійович Шафрановський- земський лікар, окуліст, засновник офтальмологічної служби Луганщини(в тому числі Біловодщини), закінчив медичний факультет Харківського університету у 1881 році. З 1 вересня 1892 року він почав працювати дільничим лікарем Старобільського земства в слободі Біловодськ у лікарні, розташованій у простій селянській хаті. Крім загальної медичної практики Василь Андрійович організовує лікування хворих на очі. Незабаром в Біловодську була відкрита спеціальна офтальмологічна лікарня. Впродовж 44 років з дня в день він невтомно і без відпочинку наполегливо працював і втілював у повсякденне життя високий порив своєї благородної душі.

    В різні роки медицину Біловодського району очолювали самовіддані, профіесійні та наполегливі головні лікарі: Завалій Леонід Євгенович(1949-1954 роки), Горошко Борис Якович(1959-1968 роки), Лисянський Віктор Павлович(1968-1971 роки та 1979-1982 роки), Куп’янська Зоя Брониславівна(1971-1972 роки), Пундик Віктор Павлович(1973-1979 роки), 28 років керував лікарнею Гордійчук Олександр Михайлович(1984-2012 роки), з 2012 по 2016 роки очолювала заклад Чередниченко Ганна Олегівна; З 01.10.2017 року головним лікарем було призначено Чередниченко Романа Васильовича.

  Напевне, десятки років чекали громадяни Біловодщини на принципово нове приміщення центральної лікарні. У 2001 році було введено в дію будівлю акушерсько-гінекологічного відділення .  У 2004 році було урочисто відкрито основний п’ятиповерховий корпус.

 

  Значну роботу в справі поліпшення охорони здоров’я в районі проводили заступники головного лікаря Мірошник Тетяна Василівна(з 2000 року по 2012 рік) і Кузьменко Зінаїда Іванівна, яка відповідала за організацію лікувально-діагностичної роботи з 1985 року по 2016 рік, мала дуже високий професійний рівень, чуйне серце, доброзичливість, душевність, наставляла молодих лікарів на правильний шлях в професії

  Наразі в лікарні працює молода команда управлінців під керівництвом головного лікаря Чередниченко Романа Васильовича, який був призначений на посаду з 01.10.2017 року, до цього працював завідуючим міжрайонним акушерсько-гінекологічним відділенням, яке зміг вивести на дуже високий рівень та воно стало одним з найкращих в області з оснащенням та операційною, аналогів якої в області немає.

   Разом з головним лікарем координують та організовують роботу всіх структурних підрозділів лікарні заступник з медичного обслуговування населення Михальов Григорій Вікторович(працює на посаді з 2016 року) і заступник з медичної частини Юркіна Оксана Леонідівна(працює на посаді з 2016 року), яка ще й по сумісництву лікар-невролог терапевтичного відділення.
    П’ятдесят один рік віддала улюбленій справі головна медична сестра Богомаз Ніна Федорівна, яка працювала на цій посаді з 1957 по 2002 рік. Беззмінно до останніх хвилин свого життя працюючи на цьому посту, вона довела, що була справжньою господинею і помічницею головному лікарю і в усіх справах лікарні, завжди все встигала і все помічала.
    З 2002 року головною медичною сестрою працює Кольченко Ніна Миколаївна, яка гідно продовжує справу милосердя. Її кар’єра в медицині починалась з одного з найважчих напрямків роботи- в маніпуляційному кабінеті.  Вона поєднує в собі надзвичайну відповідальність і високий професіоналізм, лишаючись при цьому ледве помітною, але вкрай значущою. Для неї медсестринство- це не просто професія, це стан душі.    
    В 2004 році був організований інформаційно-аналітичний відділ. Через цей відділ проходить майже вся документація, яка ведеться в лікарні, створюються плани і звіти, зберігається безліч медичних документів, нормативних, директивних і методичних розробок. З 2004 по 2012 рік відділ очолювала лікар-статистик Малищенко Зоя Дмитрівна, яка в 2012 році була призначена головним лікарем КЗ «Біловодський РЦПМСД». З 2012 по 2016 рік відділ очолював лікар-статистик Михальов Григорій Вікторович. Наразі у відділі працює дуже освічений, компетентний та працьовитий медичний статистик Красноносова Ольга Миколаївна. Сьогодні, у вік сучасних інформаційних технологій, відділ забезпечений сучасною комп’ютерною технікою. Лікарня забезпечена вільним доступом до мережі Інтернет, працює електронна пошта, сайт лікарні, на якому розміщена інформація про діяльність галузі.
    Старший інспектор з кадрів Романенко Інна Георгіївна працює на посаді з 1994 року. Дуже грамотна в оформленні документів, розуміє юридичне підґрунтя трудових відносин та економічні наслідки прийнятих рішень. А скільки побутових та особистісних проблем працівники підприємства вирішують з її допомогою! Виникає безліч ситуацій, коли просте втішне слово та підтримка у нелегкий для людини момент допомагає у прийнятті правильного рішення.
    Секретарем головного лікаря працює Литовченко Олена Миколаївна, яка розпочинала свій шлях з інженера з охорони праці. Секретар-головний помічник начальства! У нашого секретаря все виходить швидко, акуратно і грамотно. А яка в неї гарна пам'ять! Все пам'ятає: і розклад шефа і дні народження колективу. Цілий день в справах і турботах і виглядає завжди чудово, очі сяють, посмішка світиться! Близько 40 років була незмінним помічником головних лікарів Безнос Лідія Григорівна. Вона була більше, ніж секретар, психологом і близьким другом, порадником і помічником у важливих справах.
    Інженер з охорони праці Пономарьов Олег Геннадійович спрямовує свої сили та професіоналізм на забезпечення здорових і безпечних умов праці для  всього колективу.
    

Оператор комп’ютерного набору та Call-центру Горнік Марина Андріївна  завжди швидко та якісно допоможе лікарям зробити виписки із історій хвороби, а також допоможе більш якісно і ефективно набрати будь-який текст чи презентацію,надасть консультації з нагальних питань пацієнтам,які звертаються на гарячу лінію нашого Call-центру.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now