Інфекційне відділення

Інфекційне відділення розраховано на 10 ліжок, розташовано в окремому одноповерховому корпусі.

            Інфекційне відділення в Біловодській центральній районній лікарні функціонує з 1946 року. В різні роки відділення очолювали лікарі-інфекціоністи: Арбузов В.І., Демеденко Є.А., Вайнер-Ємцева М.Л., Скрипник А.С.

            З 1982 року по 2017 рік (35 років)  колектив інфекційного відділення очолювала лікар-інфекціоніст Гаркуша В.І. Вікторія Іванівна – привітна, доброзичлива жінка, досвідчений та висококваліфікований спеціаліст, дуже вимоглива та принципова людина.

            У 2001 році інфекційне відділення було переведено до будівлі колишнього акушерсько-гінекологічного відділення, де воно знаходиться по нинішній день. У боксованих палатах відділення надається допомога пацієнтам з гострими кишковими інфекціями, повітряно-крапельними інфекціями, гострими і хронічними гепатитами та іншими інфекційними захворюваннями. У 2014 році у відділенні була зроблена реконструкція з обладнанням боксованих приміщень для хворих на високо контагіозні захворювання. Сьогодні інфекційне відділення оснащене всім необхідним обладнанням згідно сучасних вимог. Крім того, відділення знаходиться в постійній готовності для перепрофілювання в госпіталь на випадок спалаху епідемії особливо небезпечних інфекцій.

     З 2017 року інфекційне відділення   очолює  лікар Черкаський Олександр Іванович. Під його завзятим керівництвом працюють кваліфіковані фахівці:

старша медична сестра – Волошина Ірина Василівна; медичні сестри: Концева Людмила Сергіївна, Болдар Оксана Валеріївна, Болдар Олена Олексіївна, Циганок Вікторія Олександрівна, Юрченко Станіслав Сергійович; молодші медичні сестри: Огурна Галина Володимирівна, Корнієнко Тамара Іванівна, Семенів Юлія Михайлівна, Молочкова Ольга Григорівна, Ринкова Марина Михайлівна, сестра-господарка Палагута Тетяна Григорівна, буфетчиця Дрюмова Марина Леонідівна. Співробітники інфекційного відділення ніколи не стоять на місці у питаннях підвищення професіоналізму та поглиблення своїх знань. У відділенні та лікарні в цілому завдяки кваліфікації та завзяттю завідуючого постійно відбувається навчання з приводу реагування та алгоритму дій при спалахах особливо небезпечних інфекцій. Бо лише завдяки злагодженим та відпрацьованим діям кожного співробітника можна сподіватись на позитивний результат роботи.

            В інфекційному відділенні  створені всі умови для лікування інфекційних захворювань. Співробітники відділення надають на сучасному рівні спеціалізовану кваліфіковану медичну допомогу при підозрі на інфекційне захворювання і інфекційним хворим будь якого віку в цілодобовому режимі. Наразі відділення переоснащується новим медичним обладнанням, найближчим часом планується капітальний ремонт.