Відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги є структурним підрозділом, з якого починається Біловодська лікарня.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

  Відділення працює в цілодобовому режимі по наданню екстреної допомоги і обслуговує потоки пацієнтів по направленню швидкої медичної допомоги, поліклініки, осіб, що звертаються самостійно. Для цього в лікарні є структурні підрозділи, що забезпечують усі етапи лікувально-діагностичного процесу невідкладних станів.

      Основними завданнями відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги є:

  • обстеження, уточнення  діагнозу і надання невідкладної допомоги пацієнтам;

  • планова та екстренна  госпіталізація пацієнтів в стаціонарні відділення КНП«Біловодська багатопрофільна лікарня»Біловодської селищної ради;

  • оформлення і ведення облікової медичної документації;

  • проведення санітарно - гігієнічних заходів щодо пацієнтів, які надходять у відділення;

  • медичний огляд на стан алкогольного або наркотичного сп’яніння водіїв транспортних засобів;

  • взаємодія із службою екстреної допомоги, з органами поліції, іншими лікувально-профілактичними установами міста та області.

       

  Невідкладну медичну допомогу надають чергові лікарі та медичні сестри: старша медична сестра Олекса М.А., а також медичні     сестри Сирова І.В., Якубовська В.В., Коморна Н.С., Кузнєцова Т.В. і молодша медична сестра Шематович О.І

Багато років відпрацювали у приймальному відділенні старшими медичними сестрами Гірман А.Ю., Євтушенко Н.П., Калюжна  Н.М.

  В 2013р. приймальне відділення  було реорганізоване в відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги.  Одразу на базі відділення була відкрита палата інтенсивної терапії, яка оснащена необхідним медичним обладнанням та інструментарієм для швидкої діагностики та надання невідкладної медичної допомоги в екстрених ситуаціях: електрокардіографом, алкотестером, електровідсмоктувачем, пульсоксиметром, тощо. В подальшому також планується закупівля нового та оновлення старого обладнання для забезпечення надання своєчасної, ефективної та якісної невідкладної медичної допомоги згідно із сучасними стандартами.

 Всі співробітники відділення чуйні, уважні та досвідчені. Вони постійно працюють над підвищенням своєї кваліфікації та професіоналізму, відвідують семінари та тренінги, опановують нові методики та маніпуляції для удосконалення своєї майстерності в нелегкій праці на шляху збереження здоров’я і забезпечення швидкої, своєчасної та ефективної медичної допомоги всім, кому це необхідно.