Дитяче поліклінічне відділення

Стаціонарна допомога дітям Біловодського району надається колективом медичних працівників дитячого відділення під керівництвом районного лікаря-педіатра вищої категорії Штенгелової Л.В., яка віддала служінню професії і дітям 30 років. Вона є чудовим лікарем, яка  знає свою справу і є високо кваліфікованим спеціалістом. Лариса Володиммирівна - жінка з чистим і добрим серцем, яке постійно болить за своїх пацієнтів. Вона цілком віддає свої сили, навичкі, вміння, свою любов і турботу всім своїм маленьким пацієнтам без виключення.

         Відділення розраховано на 20 ліжок. До 2004 року дитяче відділення було розташоване в іншій будівлі, яка знаходилась далеко від структурних підрозділів лікарні, що створювало деякі незручності для батьків і маленьких пацієнтів. З введенням в експлуатацію нового п’ятиповерхового корпусу в 2004 році відділення розташувалось на третьому поверсі. Це дало змогу значно покращити умови надання стаціонарної допомоги дітям.

         Медична допомога надається цілодобово дітям віком до 18 років з приводу різноманітних соматичних захворювань і гострих вірусних інфекцій та їх ускладнень. Відділення оснащене всім необхідним сучасним обладнанням: електрокардіограф, пульсоксиметри, інфузомат, лампа для фототерапії, небулайзер. У відділенні є палата інтенсивної терапії для тяжкохворих пацієнтів, а також відділення має свій фізіотерапевтичний кабінет.

У відділенні лікують дітей з наступною патологією:

  • гострі та хронічні захворювання дихальної системи;

  • серцево-судинні захворювання;

  • функціональні та органічні захворювання шлунково-кишкового тракту;

  • захворювання сечовидільної системи.

                        При захворюваннях дихальної системи широко використовується небулайзерна терапія (вдихання розпилених часток лікарського засобу через маску), яка є більш ефективною в деяких випадках ніж внутрішньовенні інфузії. В 2017 році у відділення був придбаний апарат для приготування кисневих коктейлів,  вживання яких покращує імунний стан, нервову систему та знімає фізичну і розумову  втому.

         Пліч-о-пліч з лікарем працюють медичні сестри, які своєю любов’ю, душевним теплом і професійною майстерністю допомагають маленьким пацієнтам швидше одужати: старша медична сестра Крайнюкова Л.М., палатні сестри Мироненко Л.І., Смирна О.І., Марченко О.В., Зайцева О.О. Багато років старшими медичними сестрами пропрацювали і заслужили повагу серед батьків та дітей Діденко К.С. та Байрачна Л.Ю.

         В фізіотерапевтичному кабінеті працює дуже уважна і добра медична сестра Єгорова В.А.

         У дитячому відділенні створені всі умови для комфортного спільного перебування дитини і матері, в палатах є нові зручні ліжка, іграшки, мальовничі книжки, які створюють затишну атмосферу і підтримують гарний настрій для маленьких пацієнтів, що сприяє більш швидкому одужанню.

         Персонал відділення вкладає всю свою любов, душевні сили, тепло і професіоналізм в кожного малюка та робить все для того, щоб перебування, лікування та одужання дітлахів було максимально швидким, комфортним та ефективним.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now