Дитяче поліклінічне відділення

Стаціонарна допомога дітям Біловодського району надається колективом медичних працівників дитячого відділення під керівництвом районного лікаря-педіатра вищої категорії Штенгелової Л.В., яка віддала служінню професії і дітям 30 років. Вона є чудовим лікарем, яка  знає свою справу і є високо кваліфікованим спеціалістом. Лариса Володиммирівна - жінка з чистим і добрим серцем, яке постійно болить за своїх пацієнтів. Вона цілком віддає свої сили, навичкі, вміння, свою любов і турботу всім своїм маленьким пацієнтам без виключення.

         Відділення розраховано на 20 ліжок. До 2004 року дитяче відділення було розташоване в іншій будівлі, яка знаходилась далеко від структурних підрозділів лікарні, що створювало деякі незручності для батьків і маленьких пацієнтів. З введенням в експлуатацію нового п’ятиповерхового корпусу в 2004 році відділення розташувалось на третьому поверсі. Це дало змогу значно покращити умови надання стаціонарної допомоги дітям.

         Медична допомога надається цілодобово дітям віком до 18 років з приводу різноманітних соматичних захворювань і гострих вірусних інфекцій та їх ускладнень. Відділення оснащене всім необхідним сучасним обладнанням: електрокардіограф, пульсоксиметри, інфузомат, лампа для фототерапії, небулайзер. У відділенні є палата інтенсивної терапії для тяжкохворих пацієнтів, а також відділення має свій фізіотерапевтичний кабінет.

У відділенні лікують дітей з наступною патологією:

  • гострі та хронічні захворювання дихальної системи;

  • серцево-судинні захворювання;

  • функціональні та органічні захворювання шлунково-кишкового тракту;

  • захворювання сечовидільної системи.

                        При захворюваннях дихальної системи широко використовується небулайзерна терапія (вдихання розпилених часток лікарського засобу через маску), яка є більш ефективною в деяких випадках ніж внутрішньовенні інфузії. В 2017 році у відділення був придбаний апарат для приготування кисневих коктейлів,  вживання яких покращує імунний стан, нервову систему та знімає фізичну і розумову  втому.

         Пліч-о-пліч з лікарем працюють медичні сестри, які своєю любов’ю, душевним теплом і професійною майстерністю допомагають маленьким пацієнтам швидше одужати: старша медична сестра Крайнюкова Л.М., палатні сестри Мироненко Л.І., Смирна О.І., Марченко О.В., Зайцева О.О. Багато років старшими медичними сестрами пропрацювали і заслужили повагу серед батьків та дітей Діденко К.С. та Байрачна Л.Ю.

         В фізіотерапевтичному кабінеті працює дуже уважна і добра медична сестра Єгорова В.А.

         У дитячому відділенні створені всі умови для комфортного спільного перебування дитини і матері, в палатах є нові зручні ліжка, іграшки, мальовничі книжки, які створюють затишну атмосферу і підтримують гарний настрій для маленьких пацієнтів, що сприяє більш швидкому одужанню.

         Персонал відділення вкладає всю свою любов, душевні сили, тепло і професіоналізм в кожного малюка та робить все для того, щоб перебування, лікування та одужання дітлахів було максимально швидким, комфортним та ефективним.