Адміністрація

1/9

          Комунальне некомерційне підприємство «Біловодська багатопрофільна лікарня»-це сучасний лікувально-діагностичний центр ІІ рівня надання медичної допомоги. Включає в себе стаціонар на 143 ліжка та поліклініку з плановою потужністю 165 відвідувань в зміну. Водночас на території нинішньої лікарні збереглися старі будівлі колишньої земської лікарні, де починав свою трудову діяльність і впродовж багатьох років працював Шафрановський В.А.

             Василь Андрійович Шафрановський- земський лікар, окуліст, засновник офтальмологічної служби Луганщини (в тому числі Біловодщини), закінчив медичний факультет Харківського університету у 1881 році. З 1 вересня 1892 року він почав працювати дільничим лікарем Старобільського земства в слободі Біловодськ у лікарні, розташованій у простій селянській хаті. Крім загальної медичної практики Василь Андрійович організовує лікування очних хвороб. Незабаром в Біловодську була відкрита спеціальна офтальмологічна лікарня. Впродовж 44 років з дня в день він невтомно і без відпочинку наполегливо працював і втілював у повсякденне життя високий порив своєї благородної душі.

            В різні роки медицину Біловодського району очолювали самовіддані, профіесійні та наполегливі головні лікарі: Завалій Леонід Євгенович(1949-1954 роки), Горошко Борис Якович(1959-1968 роки), Лисянський Віктор Павлович(1968-1971 роки та 1979-1982 роки), Куп’янська Зоя Брониславівна (1971-1972 роки), Пундик Віктор Павлович (1973-1979 роки), 28 років керував лікарнею Гордійчук Олександр Михайлович (1984-2012 роки), саме під його керівництвом були добудовані та введені в експлуатацію будівля пологового будинку у 2001 році і новий п’ятиповерховий корпус лікарні у 2004 році, лікарня була оснащена новим обладнанням, належна увага приділялась залученню молодих спеціалістів та забезпеченню лікарів житлом. З 2012 по 2016 роки очолювала заклад Чередниченко Ганна Олегівна;

З 01.10.2017 року головним лікарем було призначено Чередниченко Романа Васильовича.

            В 1968 році був введений в експлуатацію двоповерховий корпус, в якому розмістили терапевтичне, гінекологічне, хірургічне з операційним блоком, приймальне відділення, рентгенкабінет.

            Значну роботу в справі поліпшення охорони здоров’я в районі проводили заступники головного лікаря Мирошник Тетяна Василівна (з 2000 року по 2012 рік) і Кузьменко Зінаїда Іванівна, яка відповідала за організацію лікувально-діагностичної роботи з 1985 року по 2016 рік, мала дуже високий професійний рівень, чуйне серце, доброзичливість, душевність, наставляла молодих лікарів на правильний шлях в професії.

            Наразі в лікарні працює молода команда управлінців під керівництвом генерального директора Чередниченко Романа Васильовича, який був призначений на посаду з 01.10.2017 року, до цього працював завідуючим міжрайонним акушерсько-гінекологічним відділенням, яке зміг вивести на дуже високий рівень та воно стало одним з найкращих в області з оснащенням та операційною, аналогів якої в області немає. Разом з головним лікарем координують та організовують роботу всіх структурних підрозділів лікарні медичні директора Михальов Григорій Вікторович (працює на посаді з 2016 року) і заступник з медичної частини Юркіна Оксана Леонідівна (працює на посаді з 2016 року), яка ще й по сумісництву лікар-невролог терапевтичного відділення.

            П’ятдесят один рік віддала улюбленій справі головна медична сестра Богомаз Ніна Федорівна, яка працювала на цій посаді з 1957 по 2002 рік. Беззмінно до останніх хвилин свого життя працюючи на цьому посту, вона довела, що була справжньою господинею і помічницею головному лікарю і в усіх справах лікарні, завжди все встигала і все помічала.

            З 2002 року головною медичною сестрою працює Кольченко Ніна Миколаївна, яка гідно продовжує справу милосердя. Її кар’єра в медицині починалась з одного з найважчих напрямків роботи-в маніпуляційному кабінеті.  Вона поєднує в собі надзвичайну відповідальність і високий професіоналізм, лишаючись при цьому ледве помітною, але вкрай значущою. Для неї медсестринство- це не просто професія, це стан душі.        

            В 2004 році був організований інформаційно-аналітичний відділ. Через цей відділ проходить майже вся документація, яка ведеться в лікарні, створюються плани і звіти, зберігається безліч медичних документів, нормативних, директивних і методичних розробок. З 2004 по 2012 рік відділ очолювала лікар-статистик Малищенко Зоя Дмитрівна, яка в 2012 році була призначена головним лікарем КЗ «Біловодський РЦПМСД». З 2012 по 2016 рік відділ очолював лікар-статистик Михальов Григорій Вікторович. Наразі у відділі працює дуже освічений, компетентний та працьовитий медичний статистик Красноносова Ольга Миколаївна. Сьогодні, у вік сучасних інформаційних технологій, відділ забезпечений сучасною комп’ютерною технікою. Лікарня забезпечена вільним доступом до мережі Інтернет, працює електронна пошта, сайт лікарні, на якому розміщена інформація про діяльність галузі.

            Старший інспектор з кадрів Романенко Інна Георгіївна працює на посаді з 1994 року. Дуже грамотна в оформленні документів, розуміє юридичне підґрунтя трудових відносин та економічні наслідки прийнятих рішень. А скільки побутових та особистісних проблем працівники підприємства вирішують з її допомогою! Виникає безліч ситуацій, коли просте втішне слово та підтримка у нелегкий для людини момент допомагає у прийнятті правильного рішення.

            Секретарем головного лікаря працює Литовченко Олена Миколаївна, яка розпочинала свій шлях з інженера з охорони праці. У неї все виходить швидко, акуратно і грамотно. Близько 40 років була незмінним помічником головних лікарів Безнос Лідія Григорівна. Вона була більше, ніж секретар, психологом і близьким другом, порадником і помічником у важливих справах.

            Інженер з охорони праці Пономарьов Олег Геннадійович спрямовує свої сили та професіоналізм на забезпечення здорових і безпечних умов праці для  всього колективу.

            Оператор комп’ютерного набору Горнік Марина Андріївна завжди швидко та якісно допоможе лікарям зробити виписки із історій хвороби, а також допоможе більш якісно і ефективно набрати будь-який текст чи презентацію.

            Завдяки хорошій матеріально-технічній базі лікарні, високому рівню атестованості медичних працівників охорона здоров’я Біловодського району на протязі останніх років займає одне з перших місць серед районів області. Наші медпрацівники цінують в людях розум, чесність, порядність, професіоналізм, з любов’ю ставляться до своїх пацієнтів та завжди стоять на сторожі життя і здоров’я людей.